top of page

Začínáme od šťastného konce


Článek NEobsahuje spoilery, jen Vám pomůže hned od začátku pochopit obsah, pokud se nechytnete.


Přicházím konečně s titulky. Včera ráno mě oslovila mikro série Happy Ending. Překlad proběhl pomocí anglických titulků od dobrovolníka (credits v titulcích) plus nějaké té korejské šílenosti. Stížnosti jsou přijímány jako vždycky, když mi u toho zvládnete nenadávat.

Jedná se o on-going, takže pokud Vás těch šest minut prvního dílu bude bavit, budete si muset počkat na další týden. Kdyby to šlo, už tu máte všechny tři hned. Původně byl seriál uveden jako dvacetiminutová záležitost, takže se očekávají všeho všudy tři díly.

A ať víte hned od začátku, o co jde, protože i já musel sjet těch šest minut dvakrát, protože mi to nedošlo bez popisku na první dobrou...

Hyun je majitelem knihkupectví. Náhodou v něm objeví svůj starý zapomenutý deník, do kterého si zapisoval, když byl ještě na střední škole. A právě obsah deníku nám série představuje, tedy lásku Hyuna k jeho kamarádu Donghovi.

Občas se ptáte, kde najdete titulky a videa. Titulky jsou u projektu, je tam takové tlačítko, tak na něj klikněte a dostanete se, kam potřebujete. Pokud nefunguje, ozvěte se, napravíme. Videa buď hledejte podle releasu, nebo se ozvěte do chatu s názvem projektu, pošleme Vám odkaz a heslo ke složce, kde ten projekt je. Nejde ale o univerzální odkaz pro všechny projekty. Pokud jde o projekt ode mě, můžete napsat i na Discordu, posílám to do zpráv.

Film Athlete je už nachystaný na 1. února (přijedu ten den pozdě a asi dost vyždímaný, tak snad nezapomenu na vydání). Love Love You mělo vyjít pak 12., ale trošku se mi komplikuje situace. Nicméně se pokusím datum vydání dodržet. Kdyby to nevyšlo, bude zpoždění jen pár dní.

Možná jste si všimli, že březen bude věnovaný dvěma shoujo filmům. A Breeze of Love ještě potrvá kvůli mojí tvrdohlavosti, ale rozjíždím to. Možná před ním ještě vyjde Skinship, které jste chtěli (Tu jednu herečku tam hodně můžu od jiného projektu, takže díky za návrh!).

Potřeboval jsem tímhle žvaněním snížit svůj level stresu, takže fakt pardon.

Mějte se a nezapomeňte na příští týden: Athlete a 2. díl Happy Ending.


Zbožňuju Vás a zatím zdarec.

139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page