top of page

Tento a příští týden


Tak a zase tu máme malý pátek. Než tohle dopíšu, bude už nahraná dvojka Perfect Propose. Omluvte mou pitomost, až teď dávám opět odkazy na projekty. U trojky nevím jistě, jestli bude hned. Mám pocit, že někde bylo něco o týdenní pauze ve vysílání. Hádám, že uvidíme.

Spoiler! Po označení řádků si počtete, ale je to na vaše vlastní nebezpečí.

Jednička byla taková, že jsem si říkal: Nekonsensuální... Už zase?

Z mého úhlu pohledu to totiž za prvé nevrhá obecně dobré světlo a za druhé na to kouká víc generací, že jo. Ale zachránilo to částečně, že to bylo pro dobro věci, takže Taikan Yoho jen s jiným názvem se neopakuje. Díky za to! Je to jako Bed Friend, kdy je to člověk schopen relativně odpustit. A jo, je mi fuk, jestli penetrace byla nebo ne.

U dvojky si dáme párek otravných postav. Pokud je budete chtít shodit z útesu, milerád vám pomůžu. Ale doufám, že se jim to do konce seriálu vrátí. Hehehe. Trojka vypadá, že bude zlomová, necháme se překvapit.

Ke dvojce přibyly nějaké poznámky k překladu, najdete je u projektu. Pokud by někdy byly zbytečné, nebojte se ozvat. Někdy mi přijde, že tam dávám zbytečnosti, někdy zase, že to tam možná mělo být a nemám to tam... Neříkám, že něco nejde rovnou přeložit do češtiny, ale když mě to irituje i v té angličtině, nacpu tam radši japonský výraz.

Poslední díl Happy Ending bude do konce víkendu. Love Love You dáme příští týden, docela se s tím filmem trápím, i když jde už jen o časování a korektury, to se musím přiznat. Už se těším, až budu moct dodělat ty rozfrcané, co tam teď mám. A milovníci GL zpozorní. Myslím, že to dlouhatánské a toxické GLko, na které neustále padá můj zrak, asi bude mít překlad. Ale víme, kde jsou aktuálně priority.

Takže já se zkusím udržet, abych ho nezačal překládat a vy mě zatím zkuste přežít jako vždycky. Zatím vám to jde na jedničku.


Jo a další přeložené díly Perfect Propose nebudu oznamovat, jednoduše to tam bude nějak přibývat, ať tady furt neotravuju. Pro dokončení Love Love You a Happy Ending platí totéž.

Tak zatím.


104 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page