top of page
  • Obrázek autoraKumiko

Přejeme všem krásné a pohodové svátky!

Aktualizováno: 4. 5.


Zvládly jsme to! Je to neuvěřitelné. Doopravdy je. Za 23 dní jsme vydaly 2 filmy, webový seriál, 4 díly Kairose, 3 díly Fujoshi Ukkari Gay Ni Kokuru, 3 díly When I was the Most Beautiful a 3 díly 18 Again. Naši výzvu jsme zvládly! A asi jen já jsem blázen a říkám si, že bychom to příští rok mohly zopakovat.


Bylo to přesně 15. listopadu, kdy mi Sonney napsala o tomhle nápadu na speciální adventní kalendář. Abych řekla pravdu, málem jsem ji poslala, vy víte kam. A teď jsem vděčná, že mě do toho dokopala. Chci jí za vše hrozně moc poděkovat. Celý kalendář pro ni byl mnohem obtížnější než pro mě. I přes osobní problémy na tom pracovala prakticky veškerý volný čas. Moc ti děkuju. Chci ti i poděkovat za to, že se mnou spolupracuješ tak dlouho a doufám, že nám to ještě nějaké ty roky vydrží.


Jinak vám všem přejeme příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce.


Sonney a Kumiko z Unnies

55 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Kommentar


Teď to vůbec nevypadá, že jsme to celé dělaly proto, abychom si na konci mohly navzájem poděkovat :-D. Jenže to se jinak nedá, ty jsi nejlepší prostě!

Gefällt mir
bottom of page