top of page
  • Obrázek autoraKumiko

HiGH&LOW The Red Rain → projekt hotový

Aktualizováno: 23. 8. 2018


Nadpis mluví sám za sebe, ne? Je tady další film této úžasné série, která nás obě nesmírně baví.


Red Rain je zaměřen na pátrání bratrů Amamiyových po jejich starším bratrovi, Takerovi. V tomto díle se na "chvíli" seznámíme s jednou z dalších společností pod Kuryu (mimo Iemura Group), s Kamizono Group, kterou vede Tatsuomi Kamizono.


Před shlédnutím tohoto filmu jsem se myslela, že se jedná jen o nějaký vedlejší děj. Seznámíme se s kluky, s jejich příběhem, ale ono tomu tak není. Red Rain je normální regulérní film, druhý v pořadí, který pro správné pochopení děje, musíte vidět. No, dobře. Nemusíte, protože jako správní fanoušci HiGH&LOW víte, že prakticky vždy je na začátku nového dílu/filmu shrnutí toho předešlého (na začátku End of Sky máte shrnutí nejdůležitějších momentů prakticky z celé série).


Nemusíte se ani bát, že bychom během filmu nezamířili do naší oblíbené čtvrti, SWORD, ale objeví se jen jeden z pěti gangů.


Red Rain jsem si užila. Zajímavé scény, dobrá kamera... Takahiro a Omi! No, trochu mi vadila scéna jak z amerického béčkového akčňáku, kde po nich střílí tak dvacet lidí a prakticky nikdo je nestrefí. Ale když tuhle scénu nebudu počítat, byl to podle mě velmi vydařený film. Filmy HiGH&LOW jsou čím dál lepší. End of Sky je tedy zatím pro mě nejlepší a pevně doufám, že Final Mission bude ještě lepší.
Kumiko z Unnies

76 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Kommentar


sarah3025
sarah3025
13. Apr. 2018

Moc děkuju za překlad a těším se na další filmíky!

Gefällt mir
bottom of page