top of page

Dokonalá žádost o ruku


Kromě druhého dílu Happy Ending pro vás dneska mám ještě první díl Perfect Propose.

Bohužel u tohohle projektu musím přistoupit nedobrovolně ke kroku, který bude obtěžovat nás všechny. Nikdo jste nic neudělal a nebudu se zlobit, když si informace a odkazy budete sdílet mezi sebou, ale každé poděkování je fajn, víte jak. Nicméně nic nezakazuju. Takže informace o releasu, titulky i video se u tohohle poskytují jen na vyžádání. Fakt se omlouvám. Kdyby to šlo jinak, udělám to jako normálně.

Do původních titulků jsem skoro nedrbal, je to téměř jenom čistě o překladu z mojí strany a úprava barvy u titulků, protože ta modrá mi dělala totálně blbě. Původní font se mi nelíbí, ale není to moje práce, časování s výjimkou pár řádků taky ne.

Soft ke dvojce už mám pár minut v rukách, ale počítejte s tím, že i když mi překlad prvního dílu nezabral ani 24 hodin a dvojka taky nebude moc trvat, tak se seriál stále vysílá a trojka ještě nebyla na obrazovkách.

Plus moje panika, že když mi překlad netrvá minimálně týden, jsou titulky otřes. Ale to už si odnesla chudák Sonney. Největší světice dneška, takže se jí se mnou prosím pokloňte.

Jo a do asi tak týdne mám dát náš slíbený film. Jako trošku se ze mě stává workoholik a přeháním to s tím překladem, takže si teď jdu hezky zacvičit a brblat bolestí, že nenávidím, co mi je a číst si, ať se zase uklidním a hlavně ať mě aspoň tak rok ještě nevidíte na vozíku. Ale nebojte, titulky jsou na dobré cestě.


Jo a nějaká ta rada nakonec. Když někam přijdete, je to pro vás důležité a máte brutální strach, usmějte se. Vážně, nasaďte ten váš krásný úsměv, co rozzáří celou místnost a tolik vám sluší. Díky němu můžete prolomit ledy. Bude to v pohodě, lidi. Tak zas u titulků

Hikari

113 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page