top of page
  • Sonney

Co je vlastně nového

Aktualizováno: 29. 11. 2021

Čau,

tak jsme si říkaly, že už je to docela dlouho, co jsme tu o sobě daly vědět a že by bylo možná fajn sepsat menší update, co je nového, protože ne každý z vás se pohybuje na Discordu, kde momentálně najdete ty nejaktuálnější informace (bližší info najdete v záložce Důležité odkazy).


No a co že se tu vlastně za tu dobu odehrálo a odehrává?

Možná vás potěší, že už konečně finišujeme s naším aktuálně nejdéle trvajícím překladem, probíhají práce na posledních dvou epizodách 18 Again.

No a kdybyste po skončení nevěděli co dál se životem, můžete naskočit na druhý aktuálně rozpracovaný seriál You Raise Me Up. Bláznivá komedie s Yoon Shi Yoonem a krásnou Ahn Hee Yeon v hlavních rolích vás určitě v ponurém podzimním počasí rozveselí, i když je hlavní hrdina ukázkový tragéd a občas je to trochu depka.

(viz úvodní fotka)


Pokud byste měli chuť na náhled do života nechutně bohatých a nekonečný přísun WTF momentů, můžete si pustit The Penthouse, momentálně je v překladu první série a velice volným tempem se blížíme k polovině.

No a čtyřlístek aktuálních překladů nám uzavírá kraťoučká oddechovka See You After Quarantine?, která nám, jak už název napovídá, připomíná časy, které snad už definitivně upadají do propadliště dějin. Bo Chun náhodou objeví na internetu muže, který vlastní jeho vysněný vintage foťák a pro jeho získání je ochotný udělat cokoli, třeba vydávat se za jeho domnělou bývalou přítelkyni.

See You After Quarantine? není jediný příběh, v kterém hraje hlavní roli láska dvou mužů, v hotových projektech najdete thajskou sérii Nitiman, která vám odvypráví příběh Bbomba a Jina, dvou vysokoškoláků, z nichž jeden má naprosto jasno, co (nebo spíš koho) chce a druhý s tím tak trochu zápasí. Dále jsou k dispozici titulky ke korejskému krátkému seriálu Light On Me o jednom introvertovi, který se jednoho dne rozhodne, že ve svém životě potřebuje přátele a nečekaně najde i lásku. A do třetice trochu na vážnější notu, ve Fujoshi, Ukkari Gei ni Kokuru se seznámíme s Junem, který se svou homosexuální orientací vůbec není smířený a doufá, že mu spolužačka Miura pomůže docílit jeho vysněného „normálního“ života.

Stihly jsme ještě jeden krátký seriál, It's Okay To Be A Feminist... teda pardon Sensitive. O ženách, ale hlavně pro muže, o tom, jak se ženy každodenně zbytečně potýkají s celou škálou problémů jen proto, že jsou ženy, a že feminismus má v současné společnosti pořád svoje místo.

Rozšířily jsme i portfolio filmů o přesně jeden, lol. Zato se ale jedná o krásnou romantickou tečku za tímto výčtem. Your Eyes Tell je přesně ten typ filmu, který si chcete užít s horkou čokoládou zachumlaní v dece. I když deku možná nebudete potřebovat, úsměv hlavní hrdinky vás totiž spolehlivě zahřeje u srdce.

No, na to, že věčně máme pocit, že vůbec nic nestíháme, se nám tu toho sešlo docela dost a snad si vyberete.


Děkujeme vám za přízeň,

za Unnies Sonney


101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page