top of page

Březen

Vypadá to, že fakt pokořím další rok. Uvidíme, co na to agenti v bílých pláštích. K tomu si nadělím do konce měsíce března titulky pro film Yoru ga Aketara, Ichiban ni Kimi ni Ai ni Iku. Můžete slavit se mnou, jestli chcete.

Co se týče LGBTQ+, nemám Vám co originálního nabídnout, a to nejspíš ani do budoucna. Je to pěkně brutální zásek. Ne, že by za tento rok nevyšlo už asi tak 50+ věcí z tohohle žánru (tak deset jich buď úplně zrušili, hodili k ledu, přeobsazují, odsunuli na později, někdo jim umřel, někoho zatkli, nebo došly money, money, must be funny in the... ehm), ale některým se milerád vyhnu. A mám na poli strašáky. Bestie, po takové době vylézt, vždyť ani ještě nejsou na záhonku jahody a nezrají třešně, ani ty zimolezy zatím nemají plody, tak co blbnou... Jeden se jmenuje Máš Otřesné Překlady. (Asi toho zmetka pokřtili, že má prostřední jméno.) Druhý se mi směje, že jsem sněhová vločka a nemám na to překládání koule, i když se tvářím, že jo. (Máte koule? A smím je vidět?...) Dejte jim za mě někdo na pamětnou. Levý hák, solar, pravý hák, K.O.!

Bylo by fajn nemuset už po zbytek života bojovat. Víte jak: Vy se pozabíjejte a já s dovolením projdu.

Jo, takže o překladu víte, že jsem blbec, jsem vám připomněl a... Asi už mi neslouží ani paměť, zapomenout na to nejdůležitější. Z toho bude jednou ostuda obřích rozměrů. (Třeba že mě muži zákona chňapnou, protože zapomenu doma kalhoty.)

Jasně, to nejdůležitější. Možná to tak nevypadá, ale všech si Vás vážím. Jakože komplet všech, je super, že žijete a doufám, že se máte fajn a zlobíte v míře. A Vy, co jste na mě extra hodní, snad to někdo někde zohlední, protože mít se mnou trpělivost... Proto chci vzít svoje unáhlené rozhodnutí z minula zpět. (Až na VIP Only, titulky už prošly skartací.) Uvědomuju si, že to nebylo myšlené zle. Šlo o čistě náhodnou trefu do středu terče. Aspoň už víte, proč se se mnou nemáte bavit. Jsem černá díra, která všechno pohltí.


Ještě jednou díky E. za zprávu.

Hikari

81 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page