top of page

Ahoj, zlobišníci ♥

Mám v hlavě pár bodů. Pokusím se to moc neokecávat, ale neručím za sebe jako obvykle.Hrozně moc děkuju za vyplněné dotazníky. Nejvíc si vážím té velmi upřímné odpovědi od jedné překladatelky, máš můj respekt a klaním se. Vy ostatní jste taky skvělí, jen aby bylo jasno. Pokud to nevíte, zbožňuju Vás.

S překlady nekončím, nebojte se. Chystám tu nějaké softy pro Kumi a překládám on-going My Stand-In, který ale budu vydávat až seriál dojede. Dneska zrovna dokončuju druhý díl a hned zítra se vysílá trojka. Jak dopadne kvalitou, nevím, je to za celé tři roky první velký projekt, na kterém dělám. Všechno ostatní snad stihnu vydat, jak jsem řekl. Uvidím. Brzdí mě časování a vlastní lenost.

Mezitím nám Ústavní soud poposunul úřední změnu pohlaví pro transgender osoby tím správným směrem. Nevím, jestli rovnou bouchnout šampaňské, nebo pro jistotu počkat. Buď, jak buď, je to ohromná věc a nesmírně mě těší.

Plány mi z webu zmizely. Asi si nepamatujete, co v nich bylo. To vůbec nevadí, já jo, to je hlavní. A nic se z nich pro mou blbost, že něco opět nemám stažené, už neškrtlo.

Návrhy na překlad se dál přijímají. O návrhu na Japonsko vím, mám stažený první film a nějak vyjde. Konkrétní data mi nejdou, to už jste si asi všimli. Pokaždé mi do toho něco vleze.

A pokud Vám to dneska nikdo neřekl, je super, že jste. Povolení zlobit uděleno Hikari


39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page