top of page
  • Obrázek autoraHikari

Ať si nemyslíte, že jsem umřel...


Vážení a milí kulihrášci čekající na titulky,

od příštího týdne se budu nacházet v novém offline doupěti a celkově se mi otočí život o 180 stupňů a ještě se posune o pár stovek kilometrů úplně jinam. Online prostor budu mít dost omezený, protože někteří si myslí, že 10 GB měsíčně je pro mou existenci dost (spíš 200 je tak akorát). Doufám, že z prekérní datové situace se dostanu do začátku září, případně se budu občasně pohybovat v místech, kde to nikdo nehlídá jako policejní pes.

Ale jak už to bývá, budu vytíženější, budu se učit nové věci, potkávat spoustu lidí, víkendy budou místy pracovní... A k tomu ještě připočtu cíl celého našeho Unnies triumvirátu. Snad se nám ho podaří dosáhnout. A třeba se někde s pár z vás potkáme (někteří se právě nejspíš pokřižovali, přestože nejsou věřící).

Určitě to pro mě neznamená konec titulků, ale tempo bude nevalné. Cca takové, jaké mám od března. Tehdy totiž musely jít titulky postupně stranou. Jak tohle celé dopadne, se uvidí. Na každý pád se občas mrkněte, jestli tu ode mě nějaké titulky nepřibyly, nikdy nevíte.


"I was beaten by human beings with C- skills. Do you know why? I'm toxic. I have D- personality. My skills mean nothing to this world. Well, thanks to my awful personality I know I owe them shit. I call it freedom."


じゃあね

光 

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page