top of page
  • Sonney

Šťastné a veselé!

Ano, je to tak, rok se s rokem sešel a zase tu máme Vánoce, už zítra všichni zasedneme ke štědrovečerní večeři, rozbalíme si dárečky a budeme si užívat vánoční atmosféru.

Přejeme vám, abyste si tento čas užili nejlépe tak, jak to máte nejraději, ať už je to setkávání s příbuznými (ve vší opatrnosti v těchto komplikovaných časech) nebo na gauči u pohádek s tunou cukroví.

A protože je tohle náš poslední letošní příspěvek, chceme vám také popřát ten nejlepší vstup do nového roku a samozřejmě i následný hladký průběh, abychom se tu za rok zase všichni ve zdraví "sešli".


Chceme vám také poděkovat za přízeň, za každou vaši zpětnou vazbu, pochvalu, či interakci na Discordu, vážíme si toho.


No a teď už se pojďme podívat, co přinesl letošní adventní kalendář. O některých nových projektech, už jsme informovali v předchozích článcích, v příštím roce budeme pokračovat v překladech Love's Outlet a Can I Step In?.

Přibyly také nové epizody už rozpracovaných projektů, jako jsou The Penthouse, You Raise Me Up, či Love Area.

No a pokud se Vám na nové epizody čekat nechce, můžete se podívat na série, které jsme v rámci kalendáře stihly dokončit, třeba Watashi no Otto wa Reitouko ni Nemutte Iru, pokud máte náladu na nějaké to tajemno, nebo Boys' Lockdown, pokud byste radši něco romantičtějšího. Naši sbírku LGBT sérií rozšířily i dvě kraťoučké, My Dear Friend a Afraid Of a rovněž jsme rozšířily i sbírku filmů o korejský kraťas Secret Roommate.

No a zlatým hřebem letošního kalendáře je očekávaná druhá série It's Okay To Be Sensitive, potkáme se s novou partou v novém prostředí, ale uvidíme pořád ty samé problémy, kterým ženy v každodenním životě většinou úplně zbytečně čelí.

Nejnovější přírůstek do naší překladatelské rodinky je čerstvá novinka Bad and Crazy, ve strhujícím závodu s časem, vlastní leností a každodenními povinnostmi jsem stihla dokončit první díl a s radostí vám ho teď předkládám, protože se rozhodně máte na co těšit.

No a to je od nás pro letošek opravdu úplně všechno. Snad jsme se vám některým letošním překladem trefily do noty a pokud ne, třeba se vám bude zamlouvat něco z těch příštích.


Tak ahoj příští rok

Unnies


70 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page